Avusturya'da Dil Okulu

Eğer temel seviyede İngilizceniz varsa, Almancayı öğrenmek sizin için biraz daha kolay olacaktır. Ortak dil ailesinden gelen iki dil birbirine gramer olarak çoğu noktada benzemektedir.

  • Avusturya ulaşım olarak Türkiye’ye çok yakındır. Maddi olarak sizi sarsmayacak ulaşım bedelleri ile Avusturya’ya dil eğitimine gidebilirsiniz.

  • Avrupa’da, İngilizceden ziyade Almanca daha çok konuşulmaktadır. Hangi sektörde çalışırsanız çalışın, Avrupa ülkeleri ile ilişki gerektiren bir durum olduğunda, Almanca biliyor olmak sizin en büyük avantajınız olacaktır.

  • Avrupa’da, en çok konuşulan dil olan Almanca dil eğitimi almanız, Avusturya ve Almanya başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde çalışma şansı yakalamanızı sağlayacaktır.

  • Türkiye’de 1000’den fazla Alman şirketi bulunmaktadır. Dil eğitimi alıp Almanca öğrendikten sonra, bu şirketlerde iş bulmanız ve kademe atlamanız kolaylaşacaktır. Yani Almanca size hem Avrupa’da hem de Türkiye’de istihdam imkanı sağlayacaktır.

  • Almanya’da dil eğitimi alabileceğiniz şehirler; Viyana ve Graz gelmektedir. Özellikle Viyana defalarca Avrupa'nın en yaşanılır şehri seçilmişitir.

  • Almanya’nın dünya ekonomisinde ve sanayisinde önemi her geçen gün artmaktadır. Almanya’nın ekonomi ve sanayideki gücü arttıkça Almanca daha da gerekli olmaya başlamıştır. Bu sebeple siz iyi derecede konuştuğunuz Almanca sayesinde, birçok sektör tarafından ‘aranan kişi’ olabilirsiniz.

  • Diğer pek çok Avrupa şehrinin tersine Avusturya'da sosyal yaşam oldukça uygundur. Yeme, içme, barınma gibi tüm temel yaşam ihtiyaçlarınızı aylık ortalama 400-600 Euro ile sağlayabilirsiniz.

  • Avrupa’daki diğer dil okulları ile kıyaslandığında, Avusturya ’daki dil okulları çok daha ekonomiktir. Maddi olarak sizi sarsmayacaktır.

  • Avusturya’da Türk sayısının çok olması, gittiğinizde kültürel olarak bocalamamanıza ve uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Çünkü Türk restoranları ve esnafı sayesinde gittiğiniz bir şehre daha kolay adapte olabilirsiniz.

Avusturya'da Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Bilgi Formumuzu doldurun, danışmanlarımız en kısa sürede size gerekli bilgileri sunsunlar.

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN