Neden Kings Education Dil Okulunda Eğitim Almalıyım?

Sizler de iyi biliyorsunuz ki, resmi dili ve günlük konuşma dili İngilizce olmayan bir ülkede İngilizce öğrenmek oldukça zaman ve emek isteyen bir süreçtir. Kurslara gidersiniz, özel dersler alırsınız, yabancı kişilerle arkadaşlık kurup kısıtlı zamanlarda pratik yapmaya çalışırsınız ancak en nihayetinde öğrendiğiniz her şey sabun köpüğü gibi yok olur. Çünkü dil öğrenmenin en temel koşutu, o dili deneyimleyerek öğrenmektir.

Yurtdışında alacağınız bir dil eğitimi ile yabancı dil öğrenme sürecinizi daha kısa sürede ve daha etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Peki yurtdışı eğitim için neden özellikle Kings Education Dil Okulunu seçmelisiniz?

-        Kings Education Dil Okulu 60 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir.

-        Kings Education’da alacağınız eğitim süresince haftanın belli günlerinde çeşitli sosyal aktivitelere ve gezi programlarına katılabilirsiniz.

-        Kings Education Dil Okulun konaklamaları genelde merkezi lokasyonlarda olup ya okula yürüme mesafesinde ya da toplu taşıma aracı ile çok rahat ulaşılabilecek bir konumdadır.

-        Dersler alacağınız eğitimler dışında Kings okullarının ‘online İngilizce’ programlarına da katılabilirsiniz. Online alacağınız takviye dersler sayesinde okulda görmüş olduğunuz eğitimi pekiştirme imkanı yakalamış olacaksınız. Online eğitimlere kurs başlamadan 3 ay önce, kurs süresince ve kurs bittikten sonraki 3 ay katılma hakkına sahipsiniz.

-        Kings Education Dil Okulunda kurslara dahil olabilmeniz için yetişkin gruplarında minimum yaş 16, Junior programlarında ise 8’dir.

-        25 ve üzeri yaş grupları için ayrı kurslar bulunabilmektedir. Bu kurslara için minimum pre-intermediate seviyesinde olmak gerekmektedir.

-        Kings Education’da Genel İngilizce eğitimi dışında Hukuk İngilizcesi, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav İngilizcesi gibi farklı eğitim seçenekleri de bulunmaktadır.

Sizler de yabancı bir dili daha profesyonel bir şekilde öğrenmek, bunu yaparken de yeni bir kültürü yaşayarak kendiniz deneyimlemek istiyorsanız bir an önce bizlerle irtibata geçiniz…

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
Nitelikli bir üniversitede eğitim almak, üniversite çağına gelmiş her gencin hayalidir. Siyasal ve ekonomik sorunlardan sıyrılıp, huzur ve güven içinde nitelikli üniversitelerde lisans eğitimi almak eskiden çok imkansız veya tabu olarak görülse de; şimdilerde Türkiye’nin herhangi bir şehrinde okumak kadar normal olarak algılanmaya başlamıştır. Bunun sebebi ise gelişen teknoloji ve ulaşım araçları vasıtası ile uzakların daha yakın olmasıdır. Global bir köy haline gelen dünyada, başka bir kıtada lisans veya yüksek lisans eğitimi tamamlamak belki de bir insanın hayatı boyunca yaşayabileceği en önemli ve unutulmaz deneyimdir. Bu deneyimi defalarca kez dünyanın en yaşanılası ülkesi seçilen Kanada’da yaşamaya ne dersiniz?
Lise çağından başlayarak, lisans, yüksek lisans, doktora, kurs&sertifika ve staj programları gibi geniş bir yelpazede fırsatlar sunan yurtdışı eğitim imkanları her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Değişen eğitim ve sınav sistemine ayak uydurmak konusunda sorun yaşayan veya yeni bir dil öğrenerek eğitimini sürdürmek isteyen öğrenciler tarafından tercih edilen bu eğitim imkanları, öğrencilere de oldukça önemli katkılar sağlamaktadır.
‘Kurulumuz, yurt dışında alınan eğitimin niteliğini değerlendirmeye alarak aynı alanda diploma alan öğrenciler arasındaki adaletsizliği gidermeye çalışmak, yükseköğretimde kalite odaklı yeniliklere uyum sağlamak ve ileride meslek icrasını gerektiren alanlarda nitelikli istihdam ve kamunun yararını gözetmek amacıyla, alınan eğitimin niteliği ve eşdeğer programlara göre temel kazanımlar açısından inceleme yaparak denklik süreçlerini yürütmektedir.’