LSI (Language Studies International) Dil Okulunun New York Lokasyonu

New York, dil eğitimi almak isteyen herkesin bulunmak isteyeceği bir şehirdir. Amerika’nın kalbi, eğitim ve turizmin merkezi, sosyal hayatın ve hareketliliğin ise ta kendisidir. Bu yüzden özellikle dil eğitimi almak isteyen her öğrenci dünyanın en nitelikli eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan New York’ta bulunmak istemektedir.

Dil okulları açısından oldukça zengin olan New York, dil eğitimi almak isteyen öğrencilere bütçelerine ve beklentilerine göre farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesi de LSI Dil Okuludur. LSI Dil Okulunun öğrenciler tarafından tercih edilmesinde çok farklı sebepler bulunsa da en temel sebepleri şu şekildedir:

- LSI Dil Okulu, Amerika dışında İngiltere ve Kanada’da da dil okulları bulunan dünyanın en prestijli zincir okullarından biridir.

- LSI Dil Okulu 50 yılı aşkındır hizmet veren köklü bir dil okuldur. Gerek öğrencilere sunduğu fiziksel ortamı gerekse nitelikli hocalarla sunduğu eğitim imkanları sayesinde %90’ın üzerindeki öğrenci memnuniyeti ile Amerika’nın en seçkin okullarından biridir.

- LSI Dil Okulunun New York lokasyonu şehrin kalbinde yer almaktadır. Okul sonrası öğrenciler 10-15 dakikalık yürüyüş mesafesi ile şehirdeki merkezi pek çok noktaya ulaşabilmektedirler. Kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri ve daha pek çok sosyal imkana kolayca ulaşmak mümkündür.

- LSI Dil Okulu, öğrencilerin farklı beklenti ve isteklerine cevap vererek bu beklentilere uygun kurs seçenekleri sunmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav İngilizcesi gibi farklı yoğunlukta kursların yanı sıra, çocuklara yönelik kurslar da bulunmaktadır.

- LSI Dil Okulu, öğrenci memnuniyet oranı %90’ların üzerinde olan dünyanın en prestijli zincir okullarından biridir.

Sizler de kurumsal ve köklü bir okulda profesyonel bir dil eğitimi almak istiyorsanız bir an önce bizlerle irtibata geçiniz...

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
Nitelikli bir üniversitede eğitim almak, üniversite çağına gelmiş her gencin hayalidir. Siyasal ve ekonomik sorunlardan sıyrılıp, huzur ve güven içinde nitelikli üniversitelerde lisans eğitimi almak eskiden çok imkansız veya tabu olarak görülse de; şimdilerde Türkiye’nin herhangi bir şehrinde okumak kadar normal olarak algılanmaya başlamıştır. Bunun sebebi ise gelişen teknoloji ve ulaşım araçları vasıtası ile uzakların daha yakın olmasıdır. Global bir köy haline gelen dünyada, başka bir kıtada lisans veya yüksek lisans eğitimi tamamlamak belki de bir insanın hayatı boyunca yaşayabileceği en önemli ve unutulmaz deneyimdir. Bu deneyimi defalarca kez dünyanın en yaşanılası ülkesi seçilen Kanada’da yaşamaya ne dersiniz?
Lise çağından başlayarak, lisans, yüksek lisans, doktora, kurs&sertifika ve staj programları gibi geniş bir yelpazede fırsatlar sunan yurtdışı eğitim imkanları her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Değişen eğitim ve sınav sistemine ayak uydurmak konusunda sorun yaşayan veya yeni bir dil öğrenerek eğitimini sürdürmek isteyen öğrenciler tarafından tercih edilen bu eğitim imkanları, öğrencilere de oldukça önemli katkılar sağlamaktadır.
‘Kurulumuz, yurt dışında alınan eğitimin niteliğini değerlendirmeye alarak aynı alanda diploma alan öğrenciler arasındaki adaletsizliği gidermeye çalışmak, yükseköğretimde kalite odaklı yeniliklere uyum sağlamak ve ileride meslek icrasını gerektiren alanlarda nitelikli istihdam ve kamunun yararını gözetmek amacıyla, alınan eğitimin niteliği ve eşdeğer programlara göre temel kazanımlar açısından inceleme yaparak denklik süreçlerini yürütmektedir.’